Pomoc/FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jeśli chciałabyś zapytać o coś jeszcze, skontaktuj się z nami.


Co należy zrobić w przypadku problemów z rejestracją?

Należy wysłać mail na adres: pomoc@prawdaomlodymwygladzie.pl. Postaramy się pomóc, jak najszybciej będziemy w stanie. 

W jaki sposób można odzyskać hasło logowania?

W przypadku zapomnienia lub zagubienia hasła logowania wystarczy podczas kolejnego logowania wybrać opcję "Przypomnij hasło" i podać swój adres e-mail. Prześlemy na niego link do zmiany hasła. 

Czy dane osobowe podawane podczas rejestracji są chronione?

Bardzo dbamy o bezpieczeństwo naszych użytkowniczek w Internecie, dlatego nikomu bez wiedzy i zgody właściciela nie udostępnimy żadnych danych. Ponadto w każdej chwili można je zmienić, logując się na swoje konto i wchodząc w zakładkę „Moje dane”. 

Jak można usunąć swoje konto na stronie?

Liczymy na to, że nasze użytkowniczki będą z nami jak najdłużej. Jeśli jednak z jakichś powodów pojawi się konieczność opuszczenia strony, można to zrobić wysyłając do nas maila z odpowiednią informacją na adres: kontakt@prawdaomlodymwygladzie.pl

Jakie korzyści daje rejestracja na stronie Klubu L’Oréal Paris?

Rejestracja na stronie to przede wszystkim szansa na wzięcie udziału w kampanii, podczas której testowana jest nasz produkt kosmetyczny: krem na dzień Revitalift Laser X3.

 

Na czym polega kampania L’Oréal Paris Revitalift Laser X3?

Kampania, do której aktualnie prowadzimy rekrutację, polega na testowaniu kremu na dzień Revitalift Laser X3. Każda kampania to nowa rekrutacja i nowe zadanie dla osób, które zgłoszą chęć udziału.

Kim jest uczestniczka kampanii L’Oréal Paris Revitalift Laser X3?

To osoba, która otrzymuje od nas w prezencie paczkę, a wraz z nią kosmetyk L’Oréal Paris Revitalift Laser X3 - krem do przetestowania oraz próbki do rozdania swoim koleżankom i znajomym. Swoją wiedzą na temat naszego produktu, dzieli się także z innymi zbierając przy okazji uwagi oraz spostrzeżenia znajomych. Wszystkie sugestie publikuje później w raportach z rozmów i „swoich opiniach”.

 

W jaki sposób mogę stać się uczestniczką kampanii L’Oréal Paris Revitalift Laser X3?

Pierwszym krokiem jest rejestracja na naszej stronie. Następnie należy uzupełnić wszystkie dane w zakładce "Moje dane". Kiedy to zrobisz, wypełnij ankietę rekrutacyjną - dopiero jej ukończenie daje szansę na wzięcie udziału w kampanii.

Jak dowiem się czy zostałam zakwalifikowana do udziału w kampanii L’Oréal Paris Revitalift Laser X3?

Po zakończeniu rekrutacji mailowo przesyłamy wiadomość, kogo zdecydowaliśmy się wybrać do kampanii.

Czym jest Paczka dla uczestniczek kampanii L’Oréal Paris Revitalift Laser X3 i co w niej znajdę?

W Paczce znajdą się m.in.: przewodnik dotyczący pielęgnacji skóry zawierający informacje o kremie Revitalift Laser X3, ten właśnie produkt do samodzielnego przetestowania oraz próbki kosmetyków do rozdania swoim znajomym i koleżankom.

 

Czy otrzymane produkty są darmowe?

Oczywiście! Pokrywamy całkowity koszt przesyłki, a sama paczka i jej zawartość to prezent dla każdej z uczestniczek kampanii.